הרצאות וסדנאות

הדרכת הורים פרטנית – מפגשים אישיים

הורות לילדים עם הפרעת תקשורת היא מאתגרת ולא פשוטה. ההורים מתמודדים עם הרבה מאוד עומס וקושי לנהל שיגרה "שפויה" של חיי משפחה, ופעולות ומשימות שאמורות להיות פשוטות הופכות לקשות ומסובכות. ישנן הרבה שאלות שעולות בקשר לכל מיני מצבים ובשלבי התפתחות שונים של הילדים. לעיתים נוסף גם קושי רגשי והורים רבים מרגישים כמו על רכבת הרים, נעים בין ייאוש לתקווה, בין עצב לשמחה ומייחלים לקצת שקט בראש ול"חופשה" מהדאגות.

אני מזמינה אתכם לבוא למפגשים אישיים בהם נשוחח על הקשיים הייחודיים שלכם כהורים ותוכלו לקבל תמיכה רגשית והדרכה מקצועית כיצד להתמודד עם מצבי קושי בבית או במסגרות החינוכיות והטיפוליות השונות. המפגשים נערכים בקליניקה בחולון, ניתן להגיע להתייעצות חד פעמית או לתהליך ארוך טווח.

לקביעת פגישה התקשרו 054-5711057

קבוצות הורים

circle-ID-10051441החברה מסביב לא תמיד מבינה מה עובר על הורים לילדים עם הפרעת תקשורת, והורים רבים מרגישים שאין להם עם מי לחלוק את הקשיים וממי לקבל תמיכה. קבוצת הורים נותנת מקום והזדמנות לדבר על ההתמודדות המורכבת ביחד עם הורים שעוברים חוויות דומות ומרגישים רגשות דומים לשלנו. ההורים חולקים את הקשיים המשותפים, לומדים ביחד על המאפיינים המיוחדים לילדי הספקטרום האוטיסטי ורוכשים כלים מעשיים להתמודדות בבית. המפגשים הם בקבוצה קטנה ואינטימית ובאווירה תומכת ומכילה. אל תישארו לבד עם הקושי!

לפרטים והרשמה

Comments are closed.